Warning: Use of undefined constant RICHTEXT - assumed 'RICHTEXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ahola333/ftp/sibsi/wp-content/sp-resources/forum-plugins/syntax-highlighting/sp-syntax-plugin.php on line 182

Estetyczny Radykalny Ruch Oporu Symbolistycznego

Wampir: Maskarada | Forum ErroS

A A A

— Forum Scope —
Start typing a member's name above and it will auto-complete

— Match —

— Forum Options —

Min search length: 3 characters / Max search length: 84 characters

Lost password?
Avatar
Lightstorm


Myśliciel
40 Posts
(Offline)
1
25 sierpnia 2016 - 09:18
0

nyktofilia2

LARP w świecie Wampira:Maskarady

439_07-290x300.jpg

Mamy niekłamaną przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na grę typu LARP toczącą się w konwencji Wampira: Maskarady. Pierwsza odsłona Nyktofilii, która miała miejsce w listopadzie poprzedniego roku, zakończyła się porażającym sukcesem, co bardzo nas cieszy. Obiecujemy, iż w przyszłości postaramy się stanąć na rzęsach, by zapewnić Wam jeszcze lepszą zabawę. Wstępnie warto także wiedzieć, iż wydarzenia Nyktofilli toczą się w społeczności Camarilli, zamieszkującej austriackie miasto Innsbruck. Do gry dopuszczone są więc wszystkie Klany należące do tej sekty. Gra członkami Sabatu nie jest na razie możliwa, choć przewidujemy taką opcję na kolejnych odsłonach. Granie postaciami z Klanów Niezależnych także podlega ograniczeniom i jest możliwe jedynie za zgodą Mistrza Gry.

Kolejną odsłonę przewidujemy latem, w oolicach czerwca. Dokładną datę zabawy podamy już w wkrótce!

Organizatorami najbliższej odsłony, z ramienia Projektu ErroS są:

- Lightstrom - jako Główny Mistrz Gry (GMG);

- Sigil of Scream - jako twórca mechaniki oraz Techniczny Mistrz Gry (TMG);

 


Odsłona I:

"Uśmierciny" - wprowadzenie fabularne


nyktofilia-kartySpis treści:

1. Tworzenie Bohatera:

 

2. Świat Nyktofilii:

 

3. Mechanika Gry:

 

4. Pomoce w Grze

 

5. Galerie Zdjęć


Avatar
Sigil of Scream
Geniusz
720 Posts
(Offline)
2
1 września 2016 - 12:50
0

Dodałem dziś Drogi i rytuały magiczne - co przyda się z pewnością każdemu, kto chciałby grać Tremerem. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z opisem działania tych mocy.

W przyszłości zapewne rozwinę ten rozdział o Drogi dostępne dla Setytów, Mistykę Otchłani oraz Dur-an-ki. W tej chwili jednak (podczas Pierwszej Odsłony) nie będzie to do niczego potrzebne więc mam nadzieję, że to co zrobiłem wystarczy by zbudować ciekawą postać. Starałem się dac w miarę szeroki wybór róznych mocy, tak, by każdy mógł wśród nich znaleźć coś dla siebie.

Użytkownik: Sigil of Scream dziękuje za przydatne informacje!:

Lightstorm

Zstąpiłem w dół, na Pola Strachu, by rozsiać tutaj swoją ciemność...

Avatar
Lightstorm


Myśliciel
40 Posts
(Offline)
3
18 września 2016 - 21:17
0

Chciałem podziękować Sigilowi za włożoną pracę w przygotowania do LARPa. Należą się brawa za ogrom pracy i poświęcony czas. Mechanika także jest dobrze opracowana i z tego co wiem, była wielokrotnie testowana. Jako MG dziękuję za wkład. Oczywiście nie zapomnę o PD faill_png

Muszę jeszcze dodać, że opis Dyscyplin zasługuje na szczególną uwagę. Udało Ci się uchwycić esencję przewagi jaką daje kombinacja Dyscyplin klanowych. Niełatwo to przełożyć na LARPa, a jednak Tobie się udało. Super i wielkie dzięki za to.

Avatar
Sigil of Scream
Geniusz
720 Posts
(Offline)
4
21 września 2016 - 15:56
0

Dzięki. Starałem się by wszystko miało nie tylko ręce i nogi ale i klimat. Fajnie, że ktoś to docenia (oczywiście nie tylko z uwagi na dodatkowe PD, choć one także motywują, nie powiem). grin_png

Do zrobienia mam jeszcze Dyscypliny 4 poziomu - ale wezmę się za to pewnie wtedy, gdy będziemy mieli już wszystkich Starszych i będę wiedział, którymi mocami się zająć. Nie ma sensu aktualnie robić wszystkiego - zwłaszcza, że pozostali gracze i tak nie mają dostępu do tych opisów.

W wolnym czasie może dopiszę coś do Nekromancji - zapewne nie przyda się na I odsłonie, ale skoro zrobiłem ją już prawie całą, lepiej to skończyć i mieć z głowy. Chciałbym by każda Dyscyplina okultystyczna miała po 3 rytuały na poziom. Myślę, że dawałoby to odpowiednio duży wybór opcji dla postaci. psychotic_png

Zstąpiłem w dół, na Pola Strachu, by rozsiać tutaj swoją ciemność...

Avatar
Sigil of Scream
Geniusz
720 Posts
(Offline)
5
26 października 2016 - 16:06
0

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy dokonalii szybkiej wpłaty akredytacyjnej. Jednocześnie prosimy tych, którzy tego jeszcze nie uczynili, by uporali się z tym do 3 listopada. Sprawne załatwienie kwestii finansowych ogromnie wspomoże nas w organizacji LARPu, czego korzyści z pewnością odczujemy wszyscy.

Osoby, które dokonały już wpłaty prosimy także o przesłanie historii postaci, co pozwoli Mistrzowi Gry ustalić dla nich wątki osobiste. Jeśli macie już strój możecie także zrobić zdjęcie, prezentujące kreację, abyśmy mogli określić ilość Punktów Doświadczenia, jaką otrzymacie na zrobienie postaci. Kartę oraz zasady tworzenia bohatera znajdziecie na oficjalnej stronie Nyktofilii.

Informujemy także, iż wejściówki na imprezę będzie można otrzymać już na miejscu, wraz z talią kart akcji i innymi elementami potrzebnymi do gry.

Zstąpiłem w dół, na Pola Strachu, by rozsiać tutaj swoją ciemność...

Avatar
Lightstorm


Myśliciel
40 Posts
(Offline)
6
24 listopada 2016 - 16:46
0

Na stronie pojawiło się wprowadzenie do I odsłony Nyktofilli, noszącej tytuł: uśmierciny. Można je znaleźć tutaj:
https://www.sibsi.com.pl/?page_id=2558

Życzę miłej lektury i mocnych wrażeń na larpie!

Avatar
Sigil of Scream
Geniusz
720 Posts
(Offline)
7
1 grudnia 2016 - 18:09
0

Wszystkich zainteresowanych informuję, iż fotki z I odsłony pojawią się na stronie w ciągu 2 - 3 dni. Oczywiście postaramy się wybrać zdjęcia, na których wszyscy prezentują się jak najlepiej. Jeśli jednak ktoś z Was miałby jakieś obiekcje, proszę, informujcie nas mailowo. Dotyczy to także umieszczania zdjęć na FB. Osoby, które sobie tego nie życzą lub mają jakieś uwagi odnośnie tej sprawy, niech dają znać, niech dają znać! Na pewno dostosujemy się do wszystkich wytycznych w tj kwestii. faill_png

Zstąpiłem w dół, na Pola Strachu, by rozsiać tutaj swoją ciemność...

Avatar
Sigil of Scream
Geniusz
720 Posts
(Offline)
8
3 grudnia 2016 - 18:17
0

Z pewnością wszystkich uczestników i fanów naszego larpu ucieszy fakt, iż na stronie ErroS pojawiła się właśnie galeria zdjęć z I Odsłony Nyktofili. Jeśli ktoś z Was miałby jakieś uwagi, co do zamieszczonych fotek, proszę odezwać się do mnie. Opisy zdjęć są dośc krótkie, wymusza to jednak skrypt z którego korzystam. Starałem się jednak by były możliwie klarowne, przedstawiając postacie graczy i wykorzystane lokacje.

Dziękuję także naszemu fotografowi, Marcinowi Bronowskiemu, który nie tylko wspomógł nas zupełnie bezpłatnie, ale wykonał naprawdę znakomita robotę. Przyznam, że sam nie mogę napatrzeć się na jej efekty. Praca z przestrzenią, światłem i kolorem jest naprawdę na wysokim poziomie!

Galerię znajdziecie tutaj. Zapraszam do podziwiania!

Zstąpiłem w dół, na Pola Strachu, by rozsiać tutaj swoją ciemność...

Forum Timezone: Europe/Warsaw
All RSS Show Stats

Administrators:
Sigil of Scream

Moderators:
Zin-Carla
Apsara

Top Posters:

Azag: 255

Hexer: 159

Voodoochild: 156

Newest Members:

Luna

Goblin

Czarny Wilk

Forum Stats:

Groups: 3

Forums: 73

Topics: 451

Posts: 2571

 

Member Stats:

Guest Posters: 1

Members: 23

Moderators: 2

Admins: 1

Most Users Ever Online: 89

Currently Online:
2 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Members Birthdays
Today: None
Upcoming: None
    
31 odwiedzających teraz
2 gości, 29 bots, 0 członków
Cały czas: 155 o godz. 01-21-2022 02:02 pm
Najwięcej dzisiaj: 33 o godz. 02:49 am
Ten miesiąc: 43 o godz. 06-02-2022 08:03 am
Ten rok: 155 o godz. 01-21-2022 02:02 pm