Estetyczny Radykalny Ruch Oporu Symbolistycznego

DrecarE

LOGOstylsmallDrecarE to autorski system RPG, w konwencji Heroic Fantasy. Autorem gry jest Sigil of Scream, wspierany przez grupę wywrotowych artystów. Większość z nich znacie, bowiem jest to ekipa udzielająca się w projekcie ErroS. System powstał w roku 1997. Od tego czasu przeszedł wiele modyfikacji i wciąż podlega dalszej ewolucji. Staramy się bowiem, by posiadał zarówno unikalny klimat jak i przejrzyste i klarowne zasady gry.


Tutaj, na stronie projektu ErroS publikować będziemy kolejne materiały do DrecarE. Tym samym dział ten stanowił będzie coś w rodzaju pierwszego, wirtualnego podręcznika do gry. Czujcie się swobodnie korzystając z niego w sposób ludyczny i niekomercyjny. Życzymy dobrej zabawy.


SPIS TREŚCI

1. Geografia DrecarE
2. Wymiar Czasowy
3. Rasy DrecarE
4. Kultura Istot
5. Tworzenie Postaci
6. Mechanika Gry
7. Magia
8. Technologia

9. Dodatek A: Bestiariusz
10. Dodatek B: Wyposażenie


Uwaga:

Informujemy, iż większość grafik użytych aktualnie do ilustracji tekstów w opisie systemu, ma charakter roboczy i służy jedynie lepszemu zobrazowaniu tematu. W większości są to rysunki znalezione w sieci, do których nie posiadamy praw autorskich. Wszystkie one zostaną z czasem wymienione na nasze, autorskie grafiki, używamy ich więc jedynie chwilowo i niekomercyjnie. Jeśli jednak w ten sposób naruszamy czyjeś prawa autorskie, prosimy o zgłoszenie nam problemu, a z pewnością usuniemy dany obrazek.

Mamy jednak nadzieję, iż będziemy mogli liczyć na waszą wyrozumiałość, nasi graficy pracują już bowiem nad szatą do systemu i wkrótce będziemy mogli zaprezentować własne, oryginalne prace.

5 odwiedzających teraz
0 gości, 5 bots, 0 członków
Cały czas: 65 o godz. 02-07-2018 01:21 am
Najwięcej dzisiaj: 7 o godz. 08:47 am
Ten miesiąc: 31 o godz. 12-04-2018 12:51 pm
Ten rok: 65 o godz. 02-07-2018 01:21 am