Estetyczny Radykalny Ruch Oporu Symbolistycznego

DrecarE

LOGOstylsmallDrecarE to autorski system RPG, w konwencji Heroic Fantasy. Autorem gry jest Sigil of Scream, wspierany przez grupę wywrotowych artystów. Większość z nich znacie, bowiem jest to ekipa udzielająca się w projekcie ErroS. System powstał w roku 1997. Od tego czasu przeszedł wiele modyfikacji i wciąż podlega dalszej ewolucji. Staramy się bowiem, by posiadał zarówno unikalny klimat jak i przejrzyste i klarowne zasady gry.


Tutaj, na stronie projektu ErroS publikować będziemy kolejne materiały do DrecarE. Tym samym dział ten stanowił będzie coś w rodzaju pierwszego, wirtualnego podręcznika do gry. Czujcie się swobodnie korzystając z niego w sposób ludyczny i niekomercyjny. Życzymy dobrej zabawy.


Uwaga:

Informujemy, iż większość grafik użytych aktualnie do ilustracji tekstów w opisie systemu, ma charakter roboczy i służy jedynie lepszemu zobrazowaniu tematu. W większości są to rysunki znalezione w sieci, do których nie posiadamy praw autorskich. Wszystkie one zostaną z czasem wymienione na nasze, autorskie grafiki, używamy ich więc jedynie chwilowo i niekomercyjnie. Jeśli jednak w ten sposób naruszamy czyjeś prawa autorskie, prosimy o zgłoszenie nam problemu, a z pewnością usuniemy dany obrazek.

Mamy jednak nadzieję, iż będziemy mogli liczyć na waszą wyrozumiałość, nasi graficy pracują już bowiem nad szatą do systemu i wkrótce będziemy mogli zaprezentować własne, oryginalne prace.


SPIS TREŚCI

1. Geografia DrecarE
2. Wymiar Czasowy
3. Rasy DrecarE
4. Kultura Istot
5. Tworzenie Postaci
6. Mechanika Gry
7. Magia
8. Technologia

9. Dodatek A: Bestiariusz
10. Dodatek B: Wyposażenie

3 odwiedzających teraz
0 gości, 3 bots, 0 członków
Cały czas: 30 o godz. 05-17-2016 03:06 pm
Najwięcej dzisiaj: 6 o godz. 11:39 am
Ten miesiąc: 10 o godz. 06-18-2017 11:02 am
Ten rok: 13 o godz. 04-07-2017 08:39 am