Estetyczny Radykalny Ruch Oporu Symbolistycznego

Events

D
  • 21.00
  • 22.00

Kolejna odsłona Strzępów Koszmarów, stanowiących efekt romansu liryki z grafiką, przyjmie tym razem postać wystawy, oraz wieczorku poetyckiego. Oba wydarzenia odbędą się w ramach Łódzkiej X Wystawy OtwARTej. Prace Rivers of Hell, ilustrujące liryki Sigila podziwiać będzie można w „Naszej Galerii” przy ulicy Piotrkowskiej 17.  Deklamacja wierszy, czytanych przez autora odbędzie się 21 maja, na scenie przy „Muzeum Książki Artystycznej”, ul. ks. Tymienieckiego 24, o godzinie 21.oo.

Kilka grafik Rivers of Hell, obejrzeć można w Galerii na naszej stronie. Z wierszami Sigila, zapoznać się można na naszej stronie lub też na blogu poety: Świątynia Krzyku.

Zapraszamy serdecznie miłośników horroru oraz poezji klasycznej, mając nadzieję, iż wieczór ten pozwoli Wam poczuć autentyczny dreszcz grozy i przez chwilę dotknąć kosmicznego terroru, skrytego jest poza zasłoną obrazu i słowa.


Odsłona Pierwszej Edycji Strzępów Koszmarów, odbywał się planowo w Łodzi, w ramach XV Wystawy OtwARTej. Wieczorek Poetycki miał miejsce w największej sali Muzeum Książki Artystycznej, która stanowi niezwykle urokliwe, a także dość upiorne miejsce. To mroczne i stylowe wnętrze, tchnące atmosferą przeszłości, stanowiło wspaniałą oprawę dla Kosmicznego Horroru w wykonaniu Sigila. Na brak zainteresowania nie mogliśmy narzekać, co nas bardzo cieszy. Prawdziwą przyjemnością było występować dla tak otwartej i przyjaznej publiczności. O sukcesie świadczy z pewnością fakt, iż spędziliśmy w Muzeum Książki nie godzinę (jak zakładaliśmy początkowo), lecz trzy. Nie obyło się także bez bisów, wśród których prym wiódł Mrok na mych skrzydłach.

Także wystawę w Naszej Galerii na Piotrkowskiej uważamy za udaną i z pewnością będziemy ją sympatycznie wspominali. Co prawda nie udało nam się zorganizować wernisażu, mieliśmy jednak całkiem udany finisarz. Grafiki autorstwa Rivers of Hell spotkały się z zainteresowaniem odbiorców, a moje wiersze wzbudziły jak zwykle silne i przeszywające odczucia. Zapraszamy do podziwiania galerii.


GALERIA:

 

Dodaj komentarz

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

25 odwiedzających teraz
0 gości, 25 bots, 0 członków
Cały czas: 155 o godz. 01-21-2022 02:02 pm
Najwięcej dzisiaj: 30 o godz. 05:45 am
Ten miesiąc: 55 o godz. 08-06-2022 10:06 pm
Ten rok: 155 o godz. 01-21-2022 02:02 pm