Estetyczny Radykalny Ruch Oporu Symbolistycznego

Events

D
  • 16.00
  • 18.00

Druga odsłona Strzępów Koszmarów, stanowiących efekt romansu liryki z grafiką, przyjmie tym razem postać wystawy, oraz wieczorku poetyckiego. Oba wydarzenia będą miały miejsce w Galerii TPSP „Przy Bramie”, mieszczącej się w Lublinie na ulicy Grodzkiej 34/36. Prace Rivers of Hell, ilustrujące liryki Sigila podziwiać będzie można od 27 stycznia do 15 lutego.  Deklamacja wierszy, czytanych przez autora odbędzie się 11 lutego w sali wystawowej.

Kilka grafik Rivers of Hell, obejrzeć można w Galerii na naszej stronie. Z wierszami Sigila, zapoznać się można na naszej stronie lub też na blogu poety: Świątynia Krzyku.

Zapraszamy serdecznie miłośników horroru oraz poezji klasycznej, mając nadzieję, iż wieczór ten pozwoli Wam poczuć autentyczny dreszcz grozy i przez chwilę dotknąć kosmicznego terroru, skrytego jest poza zasłoną obrazu i słowa.


Zgodnie z zapowiedziami, kolejna edycja Strzępów Koszmarów odbyła się na początku tego roku w Lublinie. Wydarzenie przyjęło postać wystawy oraz sprzężonego z nią wieczorku poezji mrocznej i upiornej. Miejscem spotkania była niewielka, aczkolwiek urocza galeria TPSP „Przy Bramie”, mieszcząca się w na starym mieście, przy ulicy Grodzkiej 34/36.

Muszę przyznać, iż wyjątkowo miło wspominamy to wydarzenie, szczególnie za sprawą członków Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, którzy okazali się niezwykle wdzięczną publicznością. Również dyskusja jaka wywiązała się po deklamacji wierszy Sigila była niezwykle interesująca i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Spotkanie z publicznością, było dla poety niezwykle inspirujące, ukazując mu, iż wciąż jeszcze można odnaleźć czytelników, którzy kochają poezję klasyczną i nie boją się interpretowania zawiłych symbolicznych treści, ni zanurzania się w mroczny i koszmarny świat jego wyobraźni.

Tych wszystkich, którzy nie mogli być na spotkaniu, choć chcieli, zapraszam serdecznie do galerii. Mam nadzieję, iż te kilka zdjęć poprawi wam nastrój, pozwalając wczuć się w klimat tego wyjątkowego wieczoru:


GALERIA:

Dodaj komentarz

Allowed Tags <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

27 odwiedzających teraz
1 gości, 26 bots, 0 członków
Cały czas: 155 o godz. 01-21-2022 02:02 pm
Najwięcej dzisiaj: 33 o godz. 02:49 am
Ten miesiąc: 43 o godz. 06-02-2022 08:03 am
Ten rok: 155 o godz. 01-21-2022 02:02 pm