Warning: Use of undefined constant RICHTEXT - assumed 'RICHTEXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ahola333/ftp/sibsi/wp-content/sp-resources/forum-plugins/syntax-highlighting/sp-syntax-plugin.php on line 182

Estetyczny Radykalny Ruch Oporu Symbolistycznego

Inspiracje | Forum ErroS

A A A

— Forum Scope —
Start typing a member's name above and it will auto-complete

— Match —

— Forum Options —

Min search length: 3 characters / Max search length: 84 characters

Lost password?
cmajasna
Kreacja bohatera
- Related Tags
RSS
Topic Rating: 0 (0 votes) 
Avatar
Zin-Carla

Znawca
85 Posts
(Offline)
1
22 października 2015 - 18:05
0

Ciekawi mnie, czym kierujecie się w wyborze swojej postaci? Czy zawsze są to postacie jednego typu o podobnych umiejętnościach jak walka czy magia? Co was inspiruje podczas tworzenia profilu osobowości postaci? Czy wybieracie to, co wam łatwiej odegrać, pewne opcje, role z którymi najłatwiej się wam identyfikować, czy może wprost przeciwnie, lubicie wyzwania, zabawę w różne osobowości? Czy wasi bohaterowie są podobni do was, czy może kreujecie kogoś o zupełnie przeciwnej naturze ? Może wybieracie te opcje, które pomagają wam przez odgrywanie postaci ćwiczyć pewne umiejętności jak przewodzenie w grupie, podejmowanie ważnych decyzji, przemowy, prezencja, odwaga?

The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown - H. P. Lovecraft

Avatar
Corvus


Znawca
107 Posts
(Offline)
2
22 października 2015 - 18:31
0

Osobiście na chwilę obecną wybieram postaci podobne charakterem i upodobaniami do mnie, ale to z racji małego doświadczenia w tego typu grach.
Poza tym odgrywanie postaci o przeciwnym do mojego charakterze i moralności/światopoglądzie powoduje straszny zgrzyt i na chwilę obecną sprawia, że po prostu źle się czuję grając taką postacią, nie mam z tego żadnej satysfakcji. Próbuję od czasu do czasu taki zabieg zrobić z czystej ciekawości, ale jak dotąd efekty się nie zmieniały.

Avatar
Nebthotep

Badacz
87 Posts
(Offline)
3
22 października 2015 - 21:02
0

Mnie jakoś zawsze bardziej fascynowały postacie związane z magią (nie mogę się wprost oprzeć pokusie wybrania postaci takiej profesji), bo wojownicy wydawali mi się zbyt prości i przez to nudni. No oczywiście, same odgrywanie postaci mogłoby być równie ciekawe, ale po prostu bardzo lubię mieć szerokie spektrum możliwości, a nie tylko walkę mieczem itd. Najlepsze moje postacie - najbardziej wyraziste w pewien sposób, bardziej przemyślane; często wynikały z chęci zharmonizowania siebie - miały więc inne cechy, których mi brakowało. A i jedną postać stworzyłam z myślą, aby była ona zawsze aktualna, nie zależnie od mojej osobowości - ma więc naturę Kameleon, i może być praktycznie tym, kim zechce w danej chwili, również była wybrana pod kątem nauki logicznego myślenia.

Forum Timezone: Europe/Warsaw
All RSS Show Stats

Administrators:
Sigil of Scream

Moderators:
Zin-Carla
Apsara

Top Posters:

Azag: 255

Hexer: 159

Voodoochild: 156

Newest Members:

Luna

Goblin

Czarny Wilk

Forum Stats:

Groups: 3

Forums: 73

Topics: 451

Posts: 2571

 

Member Stats:

Guest Posters: 1

Members: 23

Moderators: 2

Admins: 1

Most Users Ever Online: 89

Currently Online:
1 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Members Birthdays
Today: None
Upcoming: None
    
23 odwiedzających teraz
0 gości, 23 bots, 0 członków
Cały czas: 155 o godz. 01-21-2022 02:02 pm
Najwięcej dzisiaj: 30 o godz. 05:45 am
Ten miesiąc: 55 o godz. 08-06-2022 10:06 pm
Ten rok: 155 o godz. 01-21-2022 02:02 pm