Warning: Use of undefined constant RICHTEXT - assumed 'RICHTEXT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ahola333/ftp/sibsi/wp-content/sp-resources/forum-plugins/syntax-highlighting/sp-syntax-plugin.php on line 182

Estetyczny Radykalny Ruch Oporu Symbolistycznego

Próby Literackie | Forum ErroS

A A A

— Forum Scope —
Start typing a member's name above and it will auto-complete

— Match —

— Forum Options —

Min search length: 3 characters / Max search length: 84 characters

Lost password?

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 7 in /home/ahola333/ftp/sibsi/wp-content/sp-resources/forum-plugins/mentions/library/sp-mentions-components.php on line 18
cmaciemna
Koty
RSS
Topic Rating: +2 (2 votes) 
Avatar
Hexer


Myśliciel
112 Posts
(Offline)
1
7 czerwca 2020 - 20:16
+2

Koty są świetne. Ale to się widzi, dopiero gdy zaczyna się z nimi rozmawiać. A raczej komunikować się, bo koty rzadko rozmawiają. One komunikują się poprzez wyrażanie całym sobą swojej aktualnej rzeczywistości, w której niema niż ponad nie, a i poza nimi też nie bardzo. A zarazem nie mają absolutnie żadnego problemu godzić tego z pełną akceptacją świata rzeczywistego ogólnie, Tylko tak trochę nie wszystkie zasady je obchodzą, a konsekwencją jest to co odczuwają, a to, że potłuką antyczny wazon czy zrzucą kubek ze stołu, no albo przeszkadzał, albo irytował, bo nie tu powinien być, albo cokolwiek innego, bo co to za problem przecież. A gdy to czytasz kot nawet nie dokończyłby tego zdania, bo już dawno by cię zignorował.

To fenomenalne, gdy kot zaczyna opowiadać swoją rzeczywistość. A świetne są te, które mówią. Kot właściwie nie używa języka, on się po prostu wyraża. Przy tym zachodzi też dodatkowe zjawisko, które nie każdemu może wydać się jasne. Koty komunikują się wtedy również za pomocą astrala. To trochę tak jakby za ich słowami leciał kosmos, a w nim obrazy, sceny, emocje, wibracje odbierane trochę jak temperatura czy dźwięk. I tak właśnie mówią. Jakby dźwięk zamienić na obraz to dają obraz.

A to w świetny sposób wykorzystują do czegoś co się nazywa dominacją albo perswazją. Nie zdarzyło ci się kiedyś chcieć pogłaskać kota ? Albo go nakarmić rano i to w sumie jedyną myślą, z jaką wstajesz ? Koty mają zdolność wrzucania w ludzką wyobraźnię czy jak kto woli umysł, sugestii. Jeśli patrzysz na kota i myślisz sobie ojjjjejjjjjj, jaki on słodki muszę go pogłaskać. Uwierz to nie są do końca twoje myśli. Można powiedzieć, że kot to o sobie myśli i chce byś miał podobną opinie, bo to jedyna prawdziwa jego zdaniem opinia na jego temat. Zatem tak masz.

Piękne w kociej naturze jest to, że koty uczą. Jeśli interesuje cię coś więcej to możesz dogadać się z kotem, a on oprowadzi cię po astralu. Moje koty czasami wchodzą mi do snów. Nie wiem, czy dla innych też, ale dla moich to właściwie tak naturalne, jak jedzenie czy codzienna toaleta, one raczej nie rozumieją jak to jest, że raz można przejść przez ścianę, a raz nie, ale czasami jak się ją popchnie to da się przejść. Ale dlaczego nie w każdym miejscu ściany, a tylko tam, gdzie ściana wygląda trochę inaczej. Abstrakcja. Ważne, że działa.

Forum Timezone: Europe/Warsaw
All RSS Show Stats

Administrators:
Sigil of Scream

Moderators:
Zin-Carla
Apsara

Top Posters:

Azag: 246

Voodoochild: 144

Rivers of Hel: 143

Newest Members:

Psyche

Mau

Jednoskrzydly

Forum Stats:

Groups: 3

Forums: 73

Topics: 413

Posts: 2232

 

Member Stats:

Guest Posters: 0

Members: 20

Moderators: 2

Admins: 1

Most Users Ever Online: 89

Currently Online:
4 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Members Birthdays
Today: None
Upcoming: None
    
5 odwiedzających teraz
0 gości, 5 bots, 0 członków
Cały czas: 98 o godz. 05-12-2019 05:32 pm
Najwięcej dzisiaj: 8 o godz. 03:11 am
Ten miesiąc: 10 o godz. 07-01-2020 09:27 am
Ten rok: 43 o godz. 05-04-2020 08:34 am